آموزش اجرای اپوکسی

کفپوش اپوکسی چیست؟

بیشتر کردن مقاومت بتن در مقابل عوامل فرسایشی ، تخریب و بیشتر مواد شیمیایی. کاملا نسبت به نفوذ آب مقاوم نیست ، روغن ها و دیگر مایعات امکان دارد به خود بتن نفوذ کند. کم حجم سبک وزن می باشد و در جلوگیری از به وجود آمدن و هر نوع گرد و غباری موثر است. به حالت یکپارچه و در رنگ‌ها و طرح های گوناگون اجرایی می شوند. با توجه به ضخامت آن در افزایش مقاومت بتونی بسیار تاثیر گذار است. به راحتی قابل شستشو می باشند و در کمترین زمان ممکن ۲۰ سال عمر مفید دارند و سرعت بسیار بالایی به هنگام اجرا دارند.

کفپوش صنعتی چیست؟
ولی بهتر است نصب کفپوش را به دست ما بسپارید. به جای آن که سطح مکان مورد نظر را تعمیر ، ترک ها و لکه ها را رفع کنید بهتر است ، یکی از انواع کفپوش اپوکسی را انتخاب نمایید. آماده سازی زمین (تمیز کردن و صاف شدن سطح ) و اضافه کردن اپوکسی به رنگ کف که اولین گام در استفاده کردن از کفپوش اپوکسی تمیز کردن کف مورد نظر می باشد یعنی همه مبلمان و وسایل روی سطح باید از مکان مورد نطر پاکسازی شود و سپس هر گونه لکه باید تمیز شود و اگر رنگ آمیزی کردن دشوار می باشد می توانید برای یکسان سازی و سطح ، از چرخ سنباده استفاده کنید.

کفپوش اپوکسی مایع
در این کفپوش از هیچگونه حلال و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده شده است و همین کار باعث شده است که ساختار پلیمری این کفپوش پس از واکنش به صورت ثابت و پایدار باقی بماند. مقاومت بالای شیمیایی و یکپارچگی دارد که یکی از مهمترین ویژگی این محصول به شمار می آید.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک
با رنگ های مختلف و دلخواه با سطحی بسیار براق به صورت شیشه ای است که از ویژگی های برجسته این کفپوش می توان مقاومت حرارتی ، شیمیایی و مکانیکی را نام برد. این کفپوش قابلیت انتقال الکتریسیته ساکن از سطوح به منابع تخلیه الکتریسیته ساکن مانند چاه ارت را داراست.

کفپوش اپوکسی دکوراتیو
از آنجایی که بتن به راحتی مورد آسیبهای مختلفی قرار میگیرد و چون پوشش های فلزی شدیدا تحت تاثر عوامل خورند قرار می گیرند و آجرهای ضد مواد شیمیایی قیمت گران دارندو برای نصب نیز هزینه زیادی صرف می شود استفاده کردن از این کفپوش گزینه درست و به صرفه است.

کفپوش اپوکسی ضد اسید
بعضی از صنایع که در معرض انواع مواد خورنده مانند اسیدها و قلیاها قرار دارند باید از این کفپوش ها استفده کرد که البته غلظت مواد خورنده ، دمای محیط کفپوش ها اهمیت دارد. این کفپوش ها به دلیل اینکه خواص شیمیایی (بازها و اسید ها) و خواص مکانیکی دارا هستند.

کفپوش اپوکسی گرانیت
مقاوم به سایش ، ضد خش و ضد لغزندگی است. این کفپوش جایگزین مناسبی برای کفپوش PVC ، پارکت ، گرانیت ، سرامیک و سنگ است. یکپارچه و بدون درز با سطحی شیشه ای و عایق حرارتی و عایق صوتی و عایق رطوبت اند. دارای تنوع رنگ و طرح های متفاوت و اجرای سریع در محل هستند.

کفپوش اپوکسی سه بعدی
با عکس های زاویه دار و لایه های متعدد و شفافیتی که دارند به شما این امکان جالب را میدهند که در فضاهای مختلف که در بیرون هستند استفاده کنید. همچنین روش کار به اینگونه است که عکس ها با دستگاه های حرفه ای چاپ و عکس را کف محلی که می خواهید می چسبانند.

اجرای کفپوش اپوکسی
تیم متخصص کفپوش اپوکسی با سال ها تجربه در حوزه اجرای کفپوش اپوکسی با افراد مجرب توانسته پروژه های متعددی را با موفقیت هر چه تمام اجرا نماید. همانطور که هر کارفرمایی می داند افراد غیر متخصص در بازار بسیار هستند و کارهای غیر حرفه ای را به عنوان هدف و سرلوحه ی کاری خود می دانند ، اما با زیرکی و دقت و کمی تحقیق درست و بازدید از نمونه کارهای مجری تصمیم گیری آسان می شود.اجرای کفپوش اپوکسی مناسب برای سازمان ها ، بیمارستان ها ، اماکن ورزشی می باشد که در سراسر کشور عزیزمان بسیار دیده می شود. کفپوش از جمله صنایعی هستند که در زیباسازی خانه و محیط زندگی نقش دارند و انواع متفاوتی دارند که در موارد مختلفی کاربرد دارند. یکی از انواع کفپوش که بسیار در طول سال های اخیر شاهد استفاده از آن بوده ایم، کفپوش اپوکسی است که یکی از فناوری های جالب و تاثیر گذار است. اجرای کفپوش اپوکسی یک صنعت مدرن و پیشرفته ای است که در حال حاضر از محبوبیت فراوانی برخوردار گشته است اما مهم ترین موردی که در محبوبیت این کفپوش تاثیر گذار بوده است.

کاربرد کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی علاوه بر زیبایی و جلوه ی خود کاربرد های فراوانی دارند. که با در نظر داشتن ویژگی های برجسته و مهم مکانیکی ، شیمیایی ، حرارتی و الکتریکی کفپوش انتخابی عالی و بی نقص برای پوشاندن سطوح مخلف صنعتی بوده و جدا از آن با توجه به امکان اجرای روکش به شکل کاملا یکپارچه و بدون درز و همین طور ویژگی های ضد میکروبی آن می توان از آن بعنوان مناسب ترین و بهترین پوشش بهداشتی استفاده شود.

مزایای کفپوش اپوکسی
این محصول از محاسن خاص و فوق العاده ای برخوردار است که سبب می شود یک کفپوش اپوکسی بسیار محبوب و جذاب به حساب آید. موارد زیر را از مهم ترین مزیت ها می توان نام برد که این کفپوش دارا می باشد :

۱- فاقد درز می باشد و به صورت یکپارچه قرار دارد.

۲- موجب بیشترشدن مقاومت بتن درمقابل فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی می شود.

۳- دارای خاصیت چسبندگی خوبی به سطوح بتنی می باشد.

۴- به سادگی امکان شستشو دارند.

۵- مقاومت سایشی ، مکانیکی بسیار بالایی را دارا می باشد.

۶- درطی زمانی کوتاه امکان نصب دارند و مرمت آن به سرعت و ساده صورت می پذیرد.

۷- دارای مقاومت شیمیایی زیادی هستند ودر مقابله اسیدها ،قلیاها، حلال ها ، روغن ها دچار مشکل نمی شوند.

معایب کفپوش اپوکسی
یکی دیگر از مشکلاتی کفپوش اپوکسی که به طور نسبی آزار دهنده می باشد این است که ، لرزش زمین را نمی توانند کنترل کنند. کف پوش های چوبی غالبا صداها را به خصوص صدای پاهای سنگین و بسامد های صدای بم و آهسته را منتقل می کنند. دقت در انتخاب کفپوش اپوکسی با توجه به شرایط محیطی و محل استفاده از آنها از مشکلات می کاهد برای مثال کفپوش های چوبی به خصوص انواع قدیمی آنها در بخش هایی صدا هایی ایجاد می کنند ناشی از کشیده شدن یک چوب بروی چوب دیگر می باشد که به طور معمول در محل وصل شدن زیرساز است. محکم سفت کردن قطعات به یکدیگر با ابزارهایی چون میخ و یا پیچ امکان دارد این مشکل را برطرف سازد.

روکش اپوکسی
با استفاده از روکش اپوکسی می توانید مقاومت بتن ها را در مقابل فرسایش بیشتر کنید. از تخریب و برخی از مواد های شیمیایی نیز مقاومت بتن را افزایش دهید. با استفاده ار روکش های صنعتی اپوکسی از ایجاد گرد و غبار جلوگیری کنید و لازم به ذکر است که روکش های اپوکسی بسیار سبک و کم حجم بوده و در وسعت بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. روکش اپوکسی به هیچ عنوان آب ، روغن و همه مایعات را جذب نمی کنند. ضخامت روکش اپوکسی ۴ میلیمتر می باشد ولی با وجود این ضخامت کم ، مقاومت بسیار زیادی دارند روکش اپوکسی را با اطمینان نصب کنید. زیرا عمر مفید بالایی دارند و از این روکش ها می توانید حداقل به مدت ۲۰ سال استفاده نموده. در صورت آسیب دیدگی این روکش آن را ترمیم کنید ، ترمیم کردن با سرعتی بالا انجام می شود که یکی از امتیازات این پوشش است. حال لازم به ذکر است که این روکش ها ممکن است دچار حساسیت و در طول مدتی منجر به واکنش های آلرژیک کند.

نمایندگی کفپوش اپوکسی
اغلب مردم ایران به دنبال کسب و کار مناسب هستند هر کس در نقاط مختلف این کشور پهناور به دنبال شغل موردنظر خود میگردند، بعضی ها هم سرمایه اندکی را پس از سالها به دست آورده و پس از کاوش در بازار کار به این مسئله پی میبرند که با گرفتن نمایندگی کفپوش اپوکسی از تیم حرفه ای و مجرب کفپوش اپوکسی در بازار کار جایگاه مناسب و اسم و رسم دار پیدا میکنند. همتنطور که در بخش های بالا و مختلط توضیح داده شد هر کس که مدارک کامل را از مجتمع عای فنی و عالی دریافت کرده باشد در بازار کار جایی برای کار دارد و با اراده آن شروع کار را به شخص تبریک میگوییم.

مراحل اجرای کفپوش اپوکسی
آماده سازی سطح : برای ایجاد یک کفپوش شفاف و زیبا اولین مرحله این است که باید تمامی سطح را آماده کنید. به طور مثال یعنی پوشش باید تمیز ، خشک و عاری از هر گونه آلودگی باشد. محیط کار شما می تواند یک بخش بزرگ در کیفیت پوشش باشد و باید این محیط عاری از گرد و غبار بوده که به وضوح به نتایجی بهتر حاصل می کند و مهم تر از محیط کار دمایمحیط کار است که باید درجه حرارت چوب و درجه حرارت اپوکسی مشابه به یکدیگر باشد. لازم به ذکر است که ۱۸ سانتی گراد دما برای کار دمایی مناسب و راحت خواهد بود. درخواست هایی از سوی مشتریان بوده که میگویند اپوکسی سرد را اجرای کفپوش اپوکسی بر روی چوب نمایید و این اشتباه است زیرا یک اپوکسی سرد که با یک سطح سرد مانند گوب ملاقات و برخورد دارد به دشوار می تواند رنگ یا رول را روی آن با قلم مو تکان داد که باعث می شود پوششی ناهموار به وجود آید. می توانید از کفپوش اپوکسی استفاده کنید، زمانی که سطح به طور کامل آماده شده است. مشتری عزیز پیشنهاد می کنیم به جای اعمال چندین کفپوش اپوکسی نازک و تک تک از یک کفوش ضخیم استفاده نمایید.

آموزش اجرای کفپوش اپوکسی
در حالی که بسیاری از شرکت های بزرگ و حرفه ای در رابطه با کفپوش اپوکسی وجود دارند که در سطح ملی و بین المللی عمل می کنند ، شاید به این فکر افتاده باشید که این کفپوش را خود بر روی سطح مورد نظر اعمال و اجرا نمایید. نصب کفپوش اپوکسی توسط خودتان میتواند یک راه برای صرفه جویی و کم کردن هزینه باشد ولی این مسئله را در نظر بگیرید ، هنگامی که یک شرکت که تخصصی بر روی کفپوش اپوکسی کار می کند ، بهترین آموزش اجرای کفپوش اپوکسی را دارد و تمامی مشکلات اجرای کفپوش اپوکسی را در نظر می گیرد و درست است که در صرف هزینه کمی بیشتر می شود