نرم افزار

اتوکد ۲۰۱۵ برای کامپیوترهای اپل با ویژگی های جدید


در این هفته نسخه اتوکد ۲۰۱۵ برای کامپیوترهای مکینتاش کمپانی اپل منتشر می گردد. این نسخه شامل تعدادی از پیشرفته ترین برنامه های ترکیبی و پلاگین های جدید می باشد که در این نسخه تعبیه شده است. این بسته های جدید و کلیدی توسط تیم برنامه نویسی شرکت Autodesk صورت گرفته است. بنا به گفته امی بانزل، مدیر طراحی برنامه اتوکد، نسخه جدید این مجموعه دارای برنامه های غنی و گسترده ای است که با توجه به هسته طراحی شرکت Autodesk شکل گرفته است. به این صورت که میتوان همکاری همزمان و مشترک بین سیستم های MAC و Microsoft از طریق این برنامه، بدون بروز مشکل صورت بگیرد.


بلوک پویا (Dynamic Block): این ویژگی باعث می شود تا کار کردن و ویرایش فایل های خود را به راحتی از طریق سیستم مک به ویندوز صورت پذیرد.

فصل لایه ها (Layer State): این ویژگی باعث می شود تا کاربران پس از ویرایش و تنظیم لایه های خود، به راحتی فایل خود را ذخیره کنند و بدون نیاز به تبدیل یا آرشیو کردن در سیستم عامل های ویندوز استفاده کنند.

لینک کردن داده ها (Date Link): کاربرانی که نیاز به پیوند با جداول، اکسل و داده های ماکروسافت دارند، میتوانند از طریق یک تنظیمات ساده اطلاعات خود را منتقل کنند. این قابلیت می تواند مقادیر بسیار زیادی از اطلاعات را با سرعتی چشمگیر جابجا کند.

میانبر (Quick select): این ابزار اجازه می دهد تا کاربران با سرعت و از طریق میانبرهای ساده، ابزار (Object) مورد نیاز خود را فراهم کنند. همچنین این قابلیت دارای پیش نمایش می باشد تا سرعت کاربر را افزایش دهد.

نسخه اصلی نرم افزار اتوکد ۲۰۱۵ با عنوان LT برای کاربران حرفه ای ۴۱۹۵ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین نسخه محدودتر برای کاربران معمولی تر با قیمت ۱۲۰۰ دلار ارائه شده است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *