نانو تکنولوژی>نانو ویژه خودرو

بررسی بازار خودروهای الکتریکی مبتنی بر فناوری‌ نانو

صنعت خودروهای الکتریکی مبتنی بر فناوری‌ نانو در حال رشد و توسعه است. گزارشی درباره بازار این صنعت، به ویژه در چین، منتشر شده که در آن شرکت‌ها، سیاست‌ها و روندهای این صنعت در کشورهای پیشرو و به طور ویژه در چین مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

اخیراً گزارشی درباره بازار خودروهای الکتریکی (EV) مبتنی بر فناوری‌ نانو در چین به چاپ رسیده است که در آن جزئیات بازار این حوزه در یکی از بزرگترین بازارهای مصرف جهان مورد بررسی قرار گرفته است. در این گزارش شرایط صنعت خودروهای الکتریکی مبتنی بر فناوری‌ نانو در برخی کشورهای مهم جهان نیز مورد بررسی قرار گرفته است.
در این گزارش ابتدا اطلاعات پایه درباره این صنعت داده می‌شود. این اطلاعات شامل تعریف، دسته‌بندی، کاربرد، ساختار زنجیره صنعت، مروری بر صنعت، تحیل سیاست‌ها و تحلیل اخبار است. پیش‌بینی و آینده‌بینی نیز درباره بازار این حوزه طی چند سال آینده آمده است. در این پیش‌بینی‌ها مسائلی نظیر متخصصان این صنعت و جزئیات آماری مربوط به این بازار آمده است.
در این گزارش ۱۲۳ صفحه‌ای، پروفایل ۱۸ شرکت به همراه ۲۷۵ جدول و شکل آمده است. ظرفیت، قیمت، هزینه، رشد و در آمد این شرکت‌ها در کنار پروفایل آن‌ها درج شده‌است. تسلا، دایمر، تویوتا، بی‌ام دبلیو، فورد و نیسان از جمله شرکت‌هایی هستند که در این گزارش به آن‌ها اشاره شده‌است.
برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت‌ها و همچنین سیاست‌های توسعه‌ کسب و کار آن‌ها نیز در این گزارش مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و در کنار آن فرآیند تولید و ساختار هزینه‌ای این شرکت‌ها نیز تحلیل شده‌است.
در این گزارش، تمرکز اصلی روی بازار چین است و اطلاعات مربوط به بازیگران اصلی صنعت خودروهای الکتریکی مبتنی بر فناوری‌ نانو در چین در این گزارش درج شده‌است.
یکی از موضوعات این گزارش، بررسی تازه‌ واردهای بازار است که به دنبال کسب سهمی از این بازار هستند. راهبردهای کلیدی شرکت‌های فعال در صنعت خودروهای الکتریکی مبتنی بر فناوری‌ نانو به تفصیل در این گزارش آمده و برای شرکت‌های پیشرو، سهم درآمد و مرور کسب و کار آن‌ها نیز درج شده‌است.
در انتهای این گزارش، امکان‌سنجی پروژه‌های سرمایه‌گذاری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و نتایج تحقیقات در این حوزه ارائه می‌شود.


منبع : نانو

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *