عایق کاری - آب بندی, فروش نانو

مواد جهت ضد آب کردن کلیه سطوح سیمانی فشرده مانند پنل های سیمانی و سمنت بوردها

سیمان بهترین نمونه برای توصیف یک ماده نفوذ پذیر و متخلخل است.تخلخل مقدار منافذ وسوراخهای داخل ملات سیمان می باشد که با درصدی از مجموع حجم ماده نشان داده می شود. نفوذپذیری نیز بیانی از چگونگی ارتباط میان منافذ می باشد. این خاصیت ها به کمک یکدیگر اجازه تشکیل مسیری برای انتقال آب به درون ماده را همراه با ایجاد شکافی که هنگام انقباض بوجود می آید , را میسر می سازد. نفوذپذیری مدت زمان انتشار ازمنافذ , توانایی عبور آب در فشار بین منافذ ماده می باشد.نفوذپذیری با یک مقدارمشخص مثل ضریب نفوذپذیری توضیح داده می شود و عموما به ضریب “دارسی” باز می گردد. نفوذپذیری آب در یک ترکیب سیمانی شاخص خوبی برای سنجش کیفیت کارایی بتن است . ضریب”دارسی” کم نشان دهنده غیر قابل نفوذ بودن و کیفیتی بالا برای مصالح می باشد.بااینکه سطح یک جسم ساخته شده با سیمان و با نفوذپذیری کم نسبتا مقاوم می باشد , اما ممکن است هنوز نیاز به ضدآب کردن برای جلوگیری از نشت میان شکاف ها و منافظ میکروسکپی وجود داشته باشــــد. سطوح سیمانی یک ماده نفوذ پذیر و متخلخل است که می تواند با جذب آ ب و برخورد با مواد شیمیایی متجاوز نظیر دی اکسید کربن , مونواکسید کربن , کلرایدها و سولفات ها و دیگر ترکیبات آنها به سرعت تباه شود. اما راه دیگری نیز وجود داردکه هر آبی می تواند به عمق بتن نفوذ پیدا کند , و آن رطوبت و بخار موجود در هوا و عوامل شیمیایی و جوی می باشد.

لذا به منظور کاهش هزینه ها بر آن شدیم تا پوششی را به شما معرفی نماییم که عملا مقدار زیادی از این رطوبت را دفع نماید. و مانعی برای تاثیرات CO ، CO2 ،SO2 ، NO2 ، گازهای خورنده و نیز کربناته شدن می باشد
این پوشش می تواند با قلم و یا پیستوله روی سطح کار پاشیده شود.
این مواد نانو در منافذ ،شیارهای موئین و ترک های غیر قابل رویت سطوح سیمانی و یاهرجایی که احتمال نفوذ آب و نشت آن صورتپذیرد با پر کردن منافذ و سوراخها و شکافها به صورت کاملا نامرعی و حفظ فام طبیعی باعث ضد آب سازی و مقاومت بسیار بالای سطوح سیمانی خواهد گردید.و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *