فروش چسب مایع, فروش رزین و چسب

کفپوش های لاستیکی و پلاستیکی

کفپوش های لاستیکی و پلاستیکی تولید شده با روش های خاص و منحصر بفرد، دارای دوام و قوام بالا بوده و در برابر حرارت خورشید، شرایط آب و هوایی خاص و ساییدگی مقاوم می باشند. علاوه بر این، این کفپوش ها نسبت به کفپوش های فومی درجه سختی بالاتری دارند و درجه پخت آن ها متفاوت است. از این نوع کفپوش بیشتر برای جلوگیری از آسیب دیدن کودکانو ورزشکاران در مکان های تفریحی و ورزشی استفاده می شود.
زمینه های کاربرد این نوع کفپوش ها را می توان بدین صورت لیست کرد:

– مکان هایی که بشدت در معرض فرسایش قرار می گیرند مانند استخرها.
– مکان هایی که نیازمند تحمل فشار زیاد در کف می باشند؛ مانند پارک های بازی، اطراف زمین های ورزشی، مهد کودک ها، زمین های بازی کودکان، ضربه گیر و لرزه گیر دستگاه ها و ماشین های صنعتی، باشگاه های بدنسازی.
– مکان هایی که امکان تعویض کفپوش در آنها کم است مانند مجموعه های ورزشی/ تفریحی.

polyurethanes4

این چسبها همچنین بسیار انعطاف پذیرند و در مکان هایی که دارای ارتعاشات و تکان های مکرر می باشند کاربرد بسیار خوبی دارند برای مثال در کارهای ساختمانی. از به هم پیوسته کردن خورده لاستیک های ضایعاتی آسیاب شده با چسب های پلی یورتانی کفپوش های پارک های بازی کودکان یا کفپوش های نصب شده برروی پل های عابر پیاده تولید و به بازار عرضه می شود


 

Play Ground Rubber Adhesive

*چسب کفپوش لاستیکی:

محصول فوق یک چسب پلی یورتان تک جزیی برای مصارف مختلف از جمله کفپوش لاستیکی با چسبندگی خوب به انواع سطوح با انعطاف پذیری عالی میباشد.در صورتی که نیاز به رقیق نمودن چسب میباشد میتوانید از حلالهای DMF,toluene,ethyl acetate,butyl acetate,xylene استفاده نمایید ویا از رقیق کننده مخصوص این شرکت استفاده نمایید.


 

  • Color                                     brown
  • Viscosity                               ۲۵۰۰ cp@25 c
  • Nco content                               ۸٫۵ %polyurethanes3
  • Solid content                            ۸۵%
  • Shelf life                                     ۳ month
  • Storage temp                           ۱۵-۲۵ c
  • Package                                  ۲۲۰ Kg barrel

– جهت کاهش غلظت چسب می توانید از پیش گرمایش چسب تا دمای ۵۰-۶۰ درجه سانتیگراد استفاده نمایید. در صورتی که امکان پیش گرمایش وجود ندارد میتوانید از حلالهای ذکر شده استفاده نمایید.

– دمای مناسب پخت چسب در پرس گرم ۱۴۰-۱۸۰ درجه سانتیگراد به مدت ۸ تا ۲۰ دقیقه بسته به ضخامت کفپوش میباشد.

– در قالبگیری سرد میتوان از بخار آب جهت افزایش سرعت پخت استفاده نمود. سرعت پخت چسبهای پلی یورتان به سه عامل اصلی رطوبت محیط ، دمای محیط و مقدار کاتالیزور بستگی دارد. لطفا در این خصوص با مشاورین این شرکت تماس حاصل فرمایید. تغییر درست در عوامل فوق این محصول را میتواند حتی جهت نصب کفپوش مناسب گرداند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *