دستگاه تصفیه آب

انتخاب بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی

بهترین برند فیلتر تصفیه آب

 

انتخاب بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی نباید سخت باشد وقتی بدانید چه آلاینده‌هایی در آب وجود دارد، آسان‌تر است، زیرا سیستم‌های فیلتراسیون مختلفی وجود دارند که آلاینده‌های مختلف را فیلتر می‌کنند. هنگامی که به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی هستید. در حالی که سیستم تصفیه آب مناسب برای هر خانه یکسان نخواهد بود، گزینه هایی وجود دارند که می توانند کارآمدترین سیستم برای نیازهای شما باشند.

 

چگونه بهترین دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنیم؟

شما می توانید با تعیین نیاز خود ابتدا بهترین دستگاه را برای خود انتخاب کنید.اگر خانه دارای ۳ نفر است به ظرفیت کمتر از ۱۰ لیتر در ساعت نیاز خواهید داشت همچنین رعایت چک لیست قبل از خرید دستگاه تصفیه آب به شما در انتخاب صحیح کمک می کند.

 قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی، نحوه انتخاب، انواع و ویژگی های آن، می توانید هم اکنون با آنها و اطلاعات بیشتر در سایت ما آشنا شوید، همانطور که در مقاله های قبلی ما به شما قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و مشخصات فنی آنرا نشان دادیم. بسیاری از افراد هستند که به دلیل شیوع باکتری ها، ویروس ها و بیماری ها می خواهند آب را در خانه تصفیه کنند، مکانیسم کار دستگاه های تصفیه آب را با قیمت و سایت های خرید به شما معرفی می کنیم.

 

انواع فیلترها

فیلترهای تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارند. اینها عبارتند از کربن فعال، رزین، اسمز معکوس، یونیزه کننده آب، فیلترهای UV و فیلترهای مادون قرمز:

 بهترین برند فیلتر تصفیه آب


بهترین برند فیلتر تصفیه آب

کربن فعال: فیلترهای کربن در درجه اول آلودگی ها را جذب می کنند و از عبور آنها از فیلتر جلوگیری می کنند. اینها برای از بین بردن آفت کش ها و سرب بهترین هستند اما آهن و باکتری ها را نیز از بین می برند. پوسته نارگیل ماده رایجی است که در فیلترهای فیبر کربن فعال استفاده می شود.

 

 

رزین: فیلترهای رزین به خوبی آهن را از بین می‌برند و نسبت به انواع دیگر فیلترها دوام بیشتری دارند و در عین حال جریان آب کافی را ارائه می‌دهند.

 

اسمز معکوس: اسمز معکوس با استفاده از فشار و غشای نیمه تراوا، می تواند فلزات سنگین و فلوراید را حذف کند، اما بهترین سیستم برای حذف آفت کش ها و آلاینده های آلی نیست.

 

یونیزه کننده آب: یونیزه کننده های آب از بار الکتریکی برای فیلتر کردن آب استفاده می کنند و می توانند فلزات سنگین و آفت کش ها را فیلتر کنند.

 

فیلترهای فرابنفش: با استفاده از اشعه ماوراء بنفش (UV)، این فیلترها برای از بین بردن باکتری ها بهترین هستند، اما دیگر آلاینده های آب آشامیدنی را از بین نمی برند.

 

فیلترهای مادون قرمز: این فیلترها از نور و گرما برای نرم شدن آب استفاده می کنند که برای خانه هایی با آب سخت مفید است. اگرچه می تواند باکتری ها را از بین ببرد، اما برای از بین بردن سایر آلاینده ها ایده آل نیست.

 بهترین برند فیلتر تصفیه آب


بهترین برند فیلتر تصفیه آب

برخی از سیستم ها همچنین امکان استفاده از فیلترهای متعدد را برای فیلتر کردن آلاینده ها فراهم می کنند. به عنوان مثال، اگر باکتری در آب وجود دارد، فیلتر UV می تواند کمک کند. اگر آلاینده های دیگری مانند مواد شیمیایی آلی یا سرب نیز وجود داشته باشد، فیلتر کربن فعال اضافی کار خواهد کرد.

 

فیلترها همچنین می توانند از یک سری مراحل برای فیلتر کردن آلاینده ها برای آب آشامیدنی تمیز استفاده کنند. به عنوان مثال، مرحله اول رسوبات را فیلتر می کند، در حالی که مرحله چهارم مواد شیمیایی آلی را فیلتر می کند.

 

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیادی وجود دارد و ممکن است گیج کننده باشد که کدام یک را انتخاب کنید.اگر به دنبال بهترین فیلتر آب خانگی هستید در این مقاله ۱۰ بهترین فیلتر آب خانگی را در اختیار شما قرار می دهیم.

در جستجوی بهترین دستگاه های تصفیه آب خاگی هستید؟ در اینجا لیستی از بهترین دستگاه های تصفیه آب آورده شده است که کلمه “بهترین” از فردی به فرد دیگر متفاوت است و آنچه که ما توضیح خواهیم داد این است که بهترین گزینه را برای شما با توجه به نیاز خود خریداری کنید. ظرفیت تغییر در انتخاب دستگاه های تصفیه آب با راندمان بالا.

 

تمامی محصولات خانگی دستگاه های تصفیه آب با توجه به نیاز کاربر دارای بالاترین راندمان و ترجیح می باشند، بنابراین ما هر دستگاه را با ویژگی ها و مزیت های خود به شما پیشنهاد می کنیم، متوجه شباهت آنها خواهید شد زیرا استانداردهای خاصی را رعایت می کنیم.

 

ما خدماتی مانند گارانتی پنج ساله، پشتیبانی فنی، نگهداری، نصب و هر آنچه را که برای دریافت آب ۱۰۰% خالص بدون هیچ گونه نقص یا آسیب ساخت نیاز دارید، به منظور حفظ استانداردهای کیفیت و رضایت مشتری ارائه می دهیم.

 

ویژگی های این دستگاه

 

 • این ویژگی با فناوری آینده است زیرا دارای فیلترهای بسیار باکیفیت است
 • سیستم نظارت بر خلوص آب در زمان واقعی با استفاده از دستگاه TDS متر یا سختی سنج آنلاین
 • مخزن ۱۴ لیتری آب تصفیه شده تا آب سالم بماند.
 • پمپ آب برقی برای اطمینان از ضعیف نشدن آب در حین استفاده.

دستگاه های تصفیه آب وجود دارند که در خانه در زیر سینک ظرفشویی و دستگاه های دیگری که تمام آب خانه را تصفیه می کنند و یک دستگاه تصفیه آب مرکزی وجود دارد که آب را در مناطق بزرگ چه در شرکت ها و باشگاه ها و چه در خانه های بزرگ با چند طبقه تصفیه می کند. .

دستگاه تصفیه آب مرکزی ایستگاه آب مرکزی نامیده می شود و این دستگاه را می توان از بیش از یک شرکت پیشرو و برجسته که دستگاه را در بازار به نمایش می گذارد خریداری کرد.

ایستگاه مرکزی آب در منزل شما خدمات تهیه آب سالم و تمیز بدون باکتری و میکروب را به شما ارائه می دهد، زیرا این ایستگاه از فیلتر یکپارچه بزرگی تشکیل شده است که دارای گارانتی می باشد و کلیه شرکت های فروشنده آن تعمیر و نگهداری دوره ای را انجام می دهند. .

قیمت دستگاه از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است و همچنین با توجه به سایز آن متفاوت است، چرا که اندازه ها و فضاهای تصفیه شده برای همه مشتریان وجود دارد و با قیمت های مناسب در بازار موجود است.

ویژگی دستگاه تصفیه آب مرکزی شامل سیستم های تصفیه آب با طراحی پیشرفته در برخی دستگاه های تصفیه و تصفیه فاضلاب و فاضلاب صنعتی می باشد.

انواع مختلفی از فیلترها مانند فیلتراسیون و فیلترهای شنی وجود دارد و برخی از انواع آن در حذف آهن، منگنز و فلزات سنگین رسوب شده در آب تخصص دارند.

برخی از شرکت ها نیز دستگاه های آب شیرین کن آب چاه ها و دریاها را تامین، نصب و نگهداری می کنند که برای کسانی که می خواهند آب را در سطح وسیع و نه در خانه تصفیه کنند، مناسب است.

خدمات فیلتر آب خانگی

هنگام خرید فیلتر تصفیه آب می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید فیلتر آب خانگی موارد زیر را ارائه می دهد:

 • فیلتر باید انواع باکتری ها و اجزای آلی مضر را از بین ببرد.
 • فیلتر باید قطعات سخت و فلزات سنگین و خرد شده را که ما نمی توانیم با چشم غیرمسلح ببینیم از بین ببرد.
 • بهترین فیلتر فیلتری است که آب را از طریق یک سیستم فیلتراسیون چند لایه تصفیه می کند.
 • باید فیلتری انتخاب کنید که انواع باکتری ها، ناخالصی ها و بوهای نامطبوع را از بین ببرد.
 • نتیجه نهایی باید آب آشامیدنی تمیز، سالم و تازه باشد.
 • بهترین انواع فیلترهای خانگی و تصفیه کننده های آب خانگی آنهایی هستند که حاوی کربن فعال گرانولی برای حذف کلر و از بین بردن طعم بد آب هستند.
 • یک فیلتر خوب تمام مواد معدنی خوب و سالم را در آب آشامیدنی شما حفظ می کند.

 

 بهترین برند فیلتر تصفیه آب


بهترین برند فیلتر تصفیه آب

نحوه انتخاب شرکت برای خرید فیلترهای خانگی

شرکت های زیادی در بازار وجود دارند که فیلتر می فروشند، ما به شما توصیه می کنیم در هنگام انتخاب شرکت موارد زیر را انتخاب کنید:

 • شرکتی را انتخاب کنید که تعمیر و نگهداری منظم و مستمر را به شما ارائه دهد.
 • فیلتر آبی را انتخاب کنید که دارای تمام قطعات یدکی اصلی در هر نوع و اندازه باشد.
 • شرکتی را انتخاب کنید که در فروش فیلتر و در تمامی محصولاتی که ارائه می دهد خود را ثابت کرده است.
 • اطمینان حاصل کنید که این شرکت یک دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت و مشخصات مطابق با مشخصات و استانداردهای بین المللی تولید می کند.
 • اطمینان حاصل کنید که شرکت امکان تعویض دستگاه یا تعویض قطعات آن را در صورت بروز نقص به دلیل ساخت نامناسب در اختیار شما قرار می دهد.
 • شما باید ضمانت نامه ای از شرکت در قبال عیوب ساخت دریافت کنید.
 • تمام انواع باکتری ها، اجزای آلی مضر و کلر را از بین می برد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

 • قیمت دستگاه ها متفاوت است زیرا فیلترهایی با سیستم تک مرحله ای وجود دارد و فیلترهای ۳ مرحله ای و سایرین ۵ مرحله ای هستند و فیلترها در اندازه های مختلف و با تعداد متفاوت استفاده می کنند و همه اینها تفاوت را ایجاد می کند.
 • قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به مشخصات و کیفیت دستگاه و خدمات پس از فروش در محدوده قیمت فیلتر برای یک فیلتر کوچک تک مرحله ای و یک اندازه بزرگتر از ۱میلیون تومان شروع می شود و قیمت ها تا ۷ میلیون تومان برای یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب در بازار متغیر است.
 • دستگاه های تصفیه آب خانگی نیز با قیمت های گزاف و به مبالغ هنگفتی وجود دارد زیرا کیفیت و اندازه آن بهتر است و سازنده بنام و قابل اعتمادی دارد.

 

در دنیای امروز انواع و اشکال متعددی از دستگاه های آب شیرین کن خانگی وجود دارد که با توجه به قابلیت هایی که انجام می دهند و قطعات تشکیل دهنده قیمتشان متفاوت است. که شامل پنج مرحله یا شش مرحله است و دستگاه های نمک زدایی آب وجود دارد که شامل هفت مرحله است.

 

اشکال دیگر و چندگانه دستگاه های تصفیه آب وجود دارد که به مشتری کمک می کند تا آب سالم را که همیشه به دنبال تهیه آن است، به دست آورد، اما آب شیرین کن چیست. فیلتری که مشتری می تواند در داخل خانه از آن استفاده کند و هنگام استفاده از آبی که از این کیفیت خارج می شود با او احساس راحتی کند.

 

در ابتدا مشتری باید بداند که دستگاه‌های آب شیرین کن مجموعه‌ای از دستگاه‌هایی هستند که به منظور پاکسازی از شر تمام آلاینده‌های موجود در آب و قرار دادن مواد خوب در آب اختراع شده‌اند. مشتری مجموعه ای از مزایای متمایز را از آب به دست می آورد.

 

این دستگاه ها از پیشرفت های تکنولوژیکی و تکنیک های فوق العاده ای که در آنها به کار رفته است بهره می برند که به کشف آلاینده ها و مقابله با آنها در یک فناوری با کیفیت بالا از طریق اشکال خاصی از فناوری ها کمک می کند که در نهایت منجر به تهیه آب مورد نیاز از آنها می شود.

 

دستگاه های آب شیرین کن خانگی دستگاه هایی هستند که به دنبال راه حل های مناسب برای تمام مشکلاتی هستند که آب در هر نقطه از جهان از آن رنج می برد، به ویژه در مکان هایی که آب معتبر نیست یا کمیاب است، مانند برخی از کشورهای عربی منطقه خلیج فارس، علاوه بر مصر، وجود مشکل آب در حال حاضر با گذشت زمان در حال افزایش است و منجر به افزایش جستجو برای دستگاه هایی می شود که برای نمک زدایی و تصفیه آب و خلاص شدن از شر همه انواع آلاینده های موجود در آن کار می کنند.

 

عدم تعادل آب برای بسیاری از کشورها موضوع نگران کننده ای است و به همین دلیل شهروندان این کشورها به دنبال چیزی هستند که آنها را در به دست آوردن بالاترین درجه ممکن از آب سالم و بدون آلودگی کمک کند، بنابراین دستگاه نمک زدایی آب در کشورهای عربی گسترش یافته است. روشی بی سابقه و پیدا کردن خانه ای که این وسایل را نداشته باشد دشوار شده است.

 بهترین برند فیلتر تصفیه آب

انواع تجهیزات آب شیرین کن

انواع دستگاه های آب شیرین کن با توجه به عملکرد و وظایف متفاوتی که هر یک از این دستگاه ها انجام می دهند متفاوت است، زیرا هر دستگاه با توجه به تعداد مراحلی که در آن قرار دارد عملکردی را انجام می دهد.

 

دستگاه های آبی مرحله اول وجود دارند که آب را تصفیه می کنند. از گرد و غبار، گرد و غبار و مواد جامد گرفته تا دستگاه های آبی که ممکن است به ۱۵ مرحله برسد و بین همه این مراحل کارکردها و وظایفی تعیین می شود که از طریق آنها کار تصفیه و افزودن مواد به آب انجام می شود تا در نهایت شهروند بتواند به آب سالم و تمیز دست یابد.

 

اما در نهایت انواع دستگاه های آب شیرین کن در سه یا چهار نوع مشخص می شود که نوع اول از دستگاه آب شیرین کن مرحله اول شروع می شود و حتی دستگاه آب شیرین کن پنج مرحله ای که در آن از غشاها استفاده نمی شود. از آنجایی که این نوع دستگاه های آب شیرین کن سعی می کنند تمام آلاینده های داخل آب را از بین ببرند، اما عیب این دستگاه ها این است که در حین اجرای فرآیند تصفیه آب، برخی از مواد مفید در آب را از بین می برند.

 

شهروند می تواند فواید مهمی برای بدن که در داخل آب یافت می شود مانند برخی از انواع املاح و بعد از انواع مواد معدنی مورد نیاز بدن به دست آورد و برای اطمینان از عاری بودن آب از هر نوع آلودگی، این انواع شروع به قرار دادن برخی از مکمل های املاح و مواد معدنی که در طول اجرای فرآیند تصفیه آب از بین می رود، کمک می کند تا آب به حالت واقعی خود بازگردد و تمام اجزای لازم برای بدن در دستیابی به مواد معدنی و املاح مورد نیاز بدن به دست آید.

 

سپس مراحل فیلترهای آب می آید که از هشتم تا بی نهایت شروع می شود و این مراحل دارای قسمت هایی است که به قرار دادن مکمل های غذایی مفید برای انسان کمک می کند، اما تفاوت برخی از مراحل هشتم با مراحل پنجم تا هفتم است که مواد تشکیل دهنده که کامل قرار دادن آنها در آب در مراحل پنجم تا هفتم اجزای مهمی هستند که در مراحل اول در فرآیندهای تصفیه آب از بین رفته اند و در مورد اجزایی که در مراحل بعد از هشتم در آب قرار می گیرند، اجزای اضافی هستند که در واقع برای بدن مفید است، اما این اجزا در صورت عدم به دست آوردن آسیب توسط فرد احساس نمی شود.

 بهترین برند فیلتر تصفیه آب


بهترین برند فیلتر تصفیه آب

 

مراحل ساخت دستگاه آب شیرین کن خانگی

دستگاه آب شیرین کن خانگی پنج مرحله ای یکی از متداول ترین دستگاه های آب شیرین کن می باشد زیرا این دستگاه حاوی تمامی اجزای لازم است که به رفع تمامی آسیب های موجود در آب کمک می کند و علاوه بر آن تمامی مواد را قرار می دهد که در طی مراحل تصفیه مجدد از بین می روند تا زمانی که فرد بتواند یک فنجان آب سالم بنوشد.

 

فیلتر آب پنج مرحله ای از پنج قسمت تشکیل شده است.مرحله اول حاوی پنبه است.این فیلتر وظیفه تصفیه آب از ناخالصی ها، زنگ زدگی، بقایای خاک، گرد و غبار و مواد جامد معلق در آب مرحله دوم حاوی گرانول های کربن فعال است این فیتر آب تمام مواد آلی موجود در آب به ویژه کلر را جذب می کند زیرا کلر یکی از موادی است که برای تصفیه استفاده می شود. آب توسط دولت ها، اما درجه کلر در آب بیش از حد است و بنابراین این فیلتر وظیفه خلاص شدن از شر کلر را بر عهده دارد.

 

سپس نقش فیلتر سوم که همان کربنی است می آید و این وظیفه خلاص شدن از شر انواع جلبک های موجود در آب را بر عهده دارد و به این ترتیب به تغییر طعم آب و گرفتن غذای خوب کمک می کند.

 

در مورد فیلتر چهارم، اندازه منافذ آن ۰٫۰۰۰۱ میکرون است و غشایی است که وظیفه جلوگیری از عبور املاح و مواد معدنی و همچنین برخی از انواع ویروس ها را بر عهده دارد و تمامی این آلاینده ها به قسمت جداگانه ای که در داخل آن قرار دارد منتقل می شود و سپس این آلاینده ها به فاضلاب خارج می شوند.

 

در مورد پنجمین فیلتر، فیلتر کربن فعال همراه با پوسته نارگیل است و وظیفه اصلی این مرحله این است که آب طعم قابل قبولی داشته باشد و پس از آن مصرف کننده نسبت به آبی که استفاده می کند احساس آرامش کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *